ANFORA TISZA CON INFUSIONADOR PARA FRUTAS O BOLSAS CON TE TAPA DE ROSCA
| NFORMACIÓN BASICA | |
| CATEGORÍA: | ANFORA DE PLASTICO |
| MATERIAL: | Plástico |
| TAMAÑO: | 7 x 28 cm |
| COLORES: | A/H/O/P/R/V |
| CAPACIDAD: | 800 ml |
| INFORMACIÓN DE IMPRESIÓN | |
| TÉCNICA: | Serigrafía / Tampografía |
| AREA: | 4.5 x 15 cm |
| INFORMACIÓN DE EMPAQUE | |
| MEDIDA: | 51.5 x 61 x 35 cm. |
| PESO: | 12.10 kgs. |
| CANTIDAD: | 48 pza(s). |
| INDIVIDUAL BOX: | |